علــم نـجوم


+ دانلود نرم افزار،مستند،کلیپ های نجومی

1.نرم افزار stellarium v0.10.5:

توضیحات:

این نرم افزار بسیار خوبی در زمینه نجوم است.در این نرم افزار،شما با دادن مکان،ساعت و روز مورد نظر،نقشه ای از آسمان با همه ی جزءیات را می بینید و می توانید مشخصات هر کدام از اجرام آسمانی را ببینید.در حقیقت با این نرم افزار،می توان رصد کرد.همچنین در این نرم افزار شکل صور فلکی و نام آنها نیز قابل مشاهده است.

 

دانلود نرم افزار stellarium

 

44.97 مگابایت

 

وبلاگ علم نجوم

 

2.نرم افزار microsoft world wide telescope:

 

 توضیحات:

 

این نرم افزار،نرم افزار بسیار خوبی در زمینه نجوم است.در این نرم افزار،می توانید رصد کنید،عکس و مشخصات کهکشانها،و همه ی اجرام آسمانی را ببینید.همچنین می توانید سیارات منظومه شمسی با اقمار آنها را به صورت سه بعدی ببینید.به خاطر داشته باشید که وقتی می خواهید این نرم افزار را شروع به کار کنید،باید به اینترنت وصل باشید تا نرم افزار اطلاعات خود را بروز کند.

 

دانلود نرم افزار:  

 

دانلود نرم افزار microsoft world wide telescope

 

61.48 مگابایت

 

وبلاگ علم نجوم

 

3.نرم افزار Asynx planetarium v 2.61:

 

توضیحات:

 

این نرم افزار،یکی از قوی ترین نرم افزار شبیه سازی علم نجوم است.در این نرم افزار ،شما زمان و تاریخ مورد نظرتان را می دهید سپس صور فلکی و یا حتی موقعیت سیارات در منظومه شمسی و تصویر ماه آن روز و... را مشاهده می کنید.این نرم افزار،نرم افزار با ویژگی های خوبی است در حالی که حجم کمی دارد.

 

دانلود نرم افزار:

 

دانلود نرم افزار Asynx planetarium

 

1.74 مگابایت

 

وبلاگ علم نجوم

 

4.دانلود مستند منظومه شمسی-بیگانگان:

 

توضیحات:

 

در این مستند با فیزیکدانی،به جستجو حیات در منظومه شمسی پرداخته می شود.و وجود آب را در قمر ها و سیارات منظومه شمسی جستجو می کند.این مستند بسیار مستند جالبی است. در پوشه ای که این مستند را قرار داده شده،دو عدد فایل زیر نویس مستند را قرار داده شده است،که باید این دو فایل کنار مستند باشد یا در هنگام اجرای مستند می توانید دو فایل زیر نویس را به مستند بکشانید و دقت داشته باشید برای اجرای فایل،ویندوزتان باید فارسی را پشتیبانی کند.همچنین دقت داشته باشید که باید مستند را با VLC player باز کنید.اگر VLC را ندارید آنرا از زیر لینک دانلود مستند،دانلود کنید. 

 

دانلود مستند:

 

دانلود مستند منظومه شمسی-بیگانگان

 

413.03 مگابایت

 

وبلاگ علم نجوم

 

دانلود VLC player v2.0.0:

 

دانلود VLC player

 

21.98 مگابایت

 

وبلاگ علم نجوم

 

5.کلیپ پرتاب تا فرود مریخ نورد MSL:

 

توضیحات:

 

در این کلیپ،شم رفتن فضاپیمای MSL به سوی مریخ را می بینید و خواهید دید که چه زمان این فضاپیما در راه است.همچنین نحوه ی فرود آمدن این فضاپیما را می بینید.این کلیپ بسیار جالبی است که چون اصلا گفتار و حرفی صورت نمی گیرد زیر نویسی هم ندارد.حتما این کلیپ را دانلود کنید زیرا بسیار جالب است.

 

دانلود:

 

دانلود کلیپ پرتاب تا فرود مریخ نورد MSL

 

33.15 مگابایت

 

وبلاگ علم نجوم 

 

نویسنده : پویا فرخی ; ساعت ٤:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱٢/٢۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک